Ser-Tech Group

Ons team

Wij staan steeds klaar om al uw vragen te beantwoorden. Contacteer ons via het formulier op de contactpagina. Selecteer wie u een bericht wil sturen en onze medewerker ontvangt het berict rechtstreeks in zijn postvak.


Ser-Tech Group

Edwin Temmerman

General
edwin.temmerman@ser-tech.be

Peggy Coomans

Administration/HR Manager
peggy.coomans@ser-tech.be

Caroline Wouters

Finance/Administration
caroline.wouters@ser-tech.be

Ellen Mathues

Planning
planning@ser-tech.be

Lilly Clonen

Accounting
administratie@ser-tech.be

Gentjan Alla

Manager industrial
gentjan.alla@ser-tech.be

Els Deroover

Manager cleaning
els.deroover@ser-tech.be

Sofie Verbist

Manager cleaning
sofie.verbist@ser-tech.be

Carine Wauters

Sales / site responsible
carine.wauters@ser-tech.be

Ken Van Asch

Sales / Site responsible
ken.van.asch@ser-tech.be

Ine Smeets

Site responsible
ine.smeets@ser-tech.be