Ons team

Wij staan steeds klaar om al uw vragen te beantwoorden. Contacteer ons via het formulier op de contactpagina. Selecteer wie u een bericht wil sturen en onze medewerker ontvangt het berict rechtstreeks in zijn postvak.


Peggy Coomans

Office Manager
peggy.coomans@ser-tech.be

Gentjan Alla

Operations manager
gentjan.alla@ser-tech.be

Els Deroover

Operations manager 
els.deroover@ser-tech.be

Ine Smeets

Operations 
ine.smeets@ser-tech.be

Lily Clonen

Administration
administratie@ser-tech.be

Carine Wauters

Sales
carine.wauters@ser-tech.be

Ellen Mathues

Planning
planning@ser-tech.be